- Kod produktu: ACER159/144B/8
- Producent: Elgar Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialno
- Dostępność: Towar dostępny wysyłkowo oraz w wybranych punktach
Zabrze Dostępny Łódź Niedostępny Gdańsk Dostępny Kraków Dostępny - Stan:Nowy
Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia zakupu.
Matryca do Laptopa Acer NITRO 5 AN515-44 Matowa
- Rozmiar: 15,6" Silm
- Rozdzielczość: 1920x1080 FHD
- Typ podświetlenia: Led IPS
- Rozdaj powierzchni: Matowa
- Montaż mocowania: Bez montażowa
- Złącze: 40pin eDP
- Odświeżanie: 144Hz
- Szerokość: 351mm
- Długość: 205mm
- Odległość od p. krawędzi gniazda: 108mm
- Długość elektroniki: 279mm