ELGAR - Matryce do Laptopa-sprzedaż wymiana gwarancja i satysfakcja

Rejestracja

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, że administratorem danych osobowych jest Elgar spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, 3 Maja 89 Zabrze Zarejestrowani użytkownicy mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

dodaj mnie do newslettera "ELGAR - Matryce do Laptopa-sprzedaż wymiana gwarancja i satysfakcja"

zaświadczam, że zapoznałem się z regulaminem ELGAR - Matryce do Laptopa-sprzedaż wymiana gwarancja i satysfakcja oraz akceptuję jego postanowienia

wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji zamówienia przez PUH Elgar zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Dane te będą wykorzystywane w celu ewidencji sprzedaży i kontaktu z nabywcą wyłącznie przez PUH Elgar oraz mogą być przekazane podmiotom odpowiedzialnym za dostawę zakupionych towarów oraz podmiotom realizującym płatności elektroniczne.